نمونه سوالات مرحله دوم و سوم ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

دانلود نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

در این بخش از سایت نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت را برای آن دسته از فرهنگیان عیزیز که قصد شرکت در این آزمون ضمن خدمت فرهنگیان را دارند آماده گشته است  این سوالات به محض پایان یافتن آزمون مرحله اول از روی فیلم های ارائه شده تهیه گشته است .

دانلود سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

نمونه سوالات دوره ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

دانلود

 

سوالات آزمون واقعی مرحله سوم تربیت در پرتو عبادت

دانلود نمونه سوال ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت آزمون شماره 3 با پاسخ

آزمون ضمن خدمت فرهنگیان تربیت در پرتو عبادت بر گرفته از کتاب طهارت روح استاد شهید مرتضی مطهری می باشد. این آزمون در چهار مرحله به صورت پلکانی اجرا میگردد . این دوره آموزشی کوتاه مدت با عنوان تربیت در پرتو عبادت با کد 99506217 و به مدت 24 ساعت و به صورت الکترونیکی برای فرهنگیان سراسر کشور  اجرا می شود . ..

سوالات آزمون واقعی مرحله سوم تربیت در پرتو عبادت

به اطلاع کلیه همکاران و شرکت کنندگان آزمون مرحله سوم ضمن خدمت در پرتو عبادت می رساند . که سوالات واقعی خود آزمون بلافاصله بعد از شروع در سایت قرار خواهد گرفته . شما می توانید با مراجعه با سایت اصلی ما دبیران آنلاین این سوالات واقعی خود آزمون تربیت در پرتو عبادت را دانلود نمائید .

این بسته در ۲۱ خرداد علاوه بر اضافه شدن سوالات آزمون جبرانی مرحله اول این بسته برای مراحل ۲ , ۳ و ۴ بهینه سازی و بروزرسانی شد

نمونه سوالات ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

شرایط دوره ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

منبع و محتوای دوره ضمن خدمت فرهنگیان پرتو عبادت کتاب طهارت روح شهید مطهری با عنوان نماز و عبادت در آثار شهید مطهری تالیف جناب آقای دکتر حسین واعظی از انتشارات ستاد اقامه نماز کشور می باشد . محتوای این کتاب به صورت پی دی اف قابل دانلود می باشد

شرایط شرکت کنندگان در این دوره

کلیه فرهنگیان سراسر کشور

مدت زمان دوره ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت به مدت 24 ساعت می باشد

زمان و نحوه شرکت در این دوره

جهت ثبت نام در دوره ضمن خدمت فرهنگیان از طریق سامانه الکترونیکی ال تی ام اس

نحوه اجرای دوره تربیت در پرتو عبادت

دوره ضمن خدمت فرهنگیان در پرتو عبادت در چهار مرحله اجرا میگردد که محاسبه نمره نهایی از میانگین کلی 4 مرحله آزمون ضمن خدمت می باشد و حد نصاب نمره جهت صدور گواهینامه برای گذراندن دوره ضمن خدمت نمره 12 می باشد

تذکرات جدی ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

تذکر اول و مهم : این آزمون به صورت آنلان و الکترونیکی و از طریق کار تابل شخصی کلیه فرهنگیان در سامانه الکترونیکی ال تی ام اس بر گزار میگردد .

زمان برگزاری آزمون ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت آشنایی با اندیشه های استاد مطهری و سایر اطلاع رسانی های این دوره فقط از طریق سامانه ال تی ام اس می باشد و فرهنگیان محترم می بایست متناوبا با مراجعه با سامانه ال تی ام اس در جریان کلیه امور دوره ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت قرار بگیرند .

دانلود سوالات مرحله سوم ضمن خدمت تربیت در پرتو عبادت

31 May 2018